Kontakt

Predajca

RK Spirit s.r.o.

RK SPIRIT, s.r.o. je realitná kancelária so špecializáciou na regióny Liptova a Tatier. Vo svojej činnosti sa sústreďuje na komplexné služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou nehnuteľností, ako aj na priamo nadväzujúce služby súvisiace s vlastnením nehnuteľnosti.

Sme silným a spoľahlivým partnerom aj pri developerských projektoch v lokalite Liptova a Tatier. Našim partnerom poskytneme oporu a poradenstvo pri dôležitých investorských rozhodnutiach, pri príprave projektu, jeho prezentácií a predaji. Správne nastavenie projektu rozhoduje o jeho úspechu alebo neúspechu.

Špecializácia na regióny Tatry a Liptov je pre našich klientov zárukou znalosti tejto lokality, prehľadu o reálnych cenách a možnostiach predaja podľa záujmu zákazníkov. Špecializácia tiež znamená veľké množstvo registrovaných záujemcov o konkrétnu nehnuteľnosť, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť a rýchlosť predaja Vašej nehnuteľnosti.

Informácie o apartmánoch nájdete na webe:  www.najlepsiainvesticia.sk

Developer

Tatry Lake Garden s.r.o.

Spoločnosť JKSK spol. s r.o. zakúpila pozemky pri Tatralandii v roku 2009 s perspektívou ich premeny na nadštandardný rezort. Spoločnosť reprezentuje Ing. Ján Gemzický a Ing. Martina Krajčiová. Obaja spolu stáli za zrodom projektu Aquaparku Tatralandia spolu s ubytovaním v Holiday Village Tatralandia, ktoré vybudovali na zelenej lúke. Vstúpili do projektu a priniesli mu  jedinečnosť a unikátnu koncepciu, úspešne rozbehli prvé náročné roky, na čom Tatralandia a celý Liptov stavia doteraz. Stavbou Tatralandie sa Liptov stal vyhľadávanou celoročnou destináciou domácich aj zahraničných turistov a aj investorov.